Hirdetés - Húsvét 5. vasárnap (2008. ápr. 20 - 27.)

1. Ma gyűjtünk a kispapok részére a két padtömb közötti faládikóban.

2. Mától jövő vasárnapig, április 27-ig lehet majd az egyházközségi jelöltekre szavazni. A bejárat melletti kisasztalka mellett fogják osztani a szavazócédulákat, amelyeken a Belvárosi templomban 13 név van, és itt 8 nevet kell bejelölni. Az első 8 nyolc tényleges tag lesz, míg a többi 5 ember a póttagok közé kerül be. Ott a kisasztalkánál helyben is ki lehet tölteni a szavazócédulát, de haza is lehet vinni, és jövő vasárnapig be lehet dobni a piros dobozkába.

Az Újvárosi templomban az 5 jelöltből 3 tagot kell megjelölni a fennmaradó két tag pedig póttag lesz.

Kérem, hogy aktív részvételükkel járuljanak hozzá egyházközségi Képviselőtestületünk megújításához.

3. Jövő vasárnap a ¾9-es szentmise keretében búzaszentelés lesz. Újvárosban a fél 8-as szentmisén lesz a búzaszentelés.

4. Április 21-én hétfőn du. 5 órakor az elsőáldozók szüleinek lesz szülői értekezlet a közösségi házban, amikor az elsőáldozási ruhákat is haza lehet vinni.

5. A medugorjei Szentségimádás nem jövő vasárnap lesz, hanem május 1. vasárnapján.

Már előre hirdetjük, hogy május 1-je után a szombati és vasárnapi esti misék fél 7-korkezdődnek. (Nem jövő vasárnap, hanem utána való héten. )

6. A SZENT GELLÉRT EGYHÁZI KÖNYVKIADÓ április 25-én, pénteken 12-18 óráig és április 26-án 7. 30-18 óráig KÖNYVVÁSÁRT TART 50 kiadó válogatott kiadványaiból A SZENT JÓZSEF KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA AULÁJÁBAN