Hirdetés - Péter-Pál (2008. június 29. - július 6.)

1. Ma délután a Szent László napok keretében délután 4 órakor Ünnepi Országlás és Hódolatfogadás a templom előtt.

2. Családunk legújabb száma elfogyott, de jövő vasárnapra pótoljuk a hiányt.

3. Vasárnap (ma) Péter fillérek gyűjtés a két padtömb közötti faládikóban a Szentatya külön kiadásaira, amivel a bajbajutott népeket segíti.

4. Az Első Szeretet Karizmatikus Közösség havi találkozóját július 2-án, szerdán az esti szentmise után tartja a közösségi házban. Témák: A Sacra Gymnastica ismétlése és a nyári lelkigyakorlatok, melyekről részleteket a hirdetőtáblán lehet olvasni. Minden érdeklődőt szeretettel várunk!

5. Július 1-jétől augusztus 20-ig, vasárnaponként a Belvárosi templomban a 11 órás szentmise marad el, az Újvárosban pedig a 10 órás szentmise nem lesz megtartva. Kérjük a testvéreket, hogy a fennmaradó miseidőpontokat használják fel szentmisén való részvételre.

A belvárosi templomban szombaton este fél 7-kor, vasárnap délelőtt ¾9-kor és este ½7-kor lesznek a szentmisék.

Az újvárosban szombaton előesti szentmise du. 5-kor és vasárnap reggel ½8-kor vannak a szentmisék.

A hétköznapi miserend pedig a következőképpen alakul:

reggel 7 óra

este 7 óra

szentségimádás

este ½6 óra

irgalmasság rózsafüzér

reggel 6. 40

reggel 7 óra

(első pénteken este 6 órakor is lesz szentmise)

reggel ½8 óra

Rózsafüzér

este 6 óra