Csaba atya prédikációja (2010.01.31)

Meghallgatom
Kpgalria Hanggalria
Az egyhzkzsg kpekben



Adventi gyertyaszentels - 2014.11.29.
egyhzmegyei zarndoklat Btra 2014.10.04.
Krhzkpolna keresztjnek megldsa - 2014.09.28.
Remete bcs - 2014. szeptember 06. - 07.
- processzi
- esti szentmise
- esti keresztt
- bcss mise

Bak Ern killtsa 2014.06.26.
Szent Jnos s Pl bcs 2014.06.27.
Brmlkozs - Szentllek Szeminrium 2014.06.01.
Egyhzkzsgi Nap - 2014.05.24.
Elsldozs - 2014.05.18.
Terz Misszi Orszgos Tallkozja - 2014.05.10.

Hsvt vasrnap - krmenet 2014.04.20.
Nagyszombati viglia 2014.04.19.
Nagycstrtk-lbmoss-oltrfoszts 2014. 04. 17.
jszakai keresztt 2014. 04. 11.
Nagybjti lelkigyakorlat 2014.
kumenikus Imaht
Evanglikus templom - 2014.01.25.
jvros - 2014.01.24.
Metodista imahz - 2014.01.23.
Evanglikus templom - 2014.01.22.
Reformtus templom - 2014.01.21.
Belvros - 2014.01.20.
Egyhzkzsgi farsangi bl - 2014.01.11.
Psztorjtk - jfli szentmise
dvent a Gyimesekben - 2013.12.19.
Itt jrt Szent Mikls pspk! - 2013.12.08.
Csaldi dventi koszor kszts a Plbnin - 2013.11.30.
A Hit ve zreladsa - Dr. Udvardy Gyrgy - 2013.11.05.
Remete bcs - 2013.09.08.
Tanvnyit szentmise - 2013.09.01.
Kenyrszentels s llampolgrsgi esk - 2013.08.20.
Gbriel atya bcsmisje - 2013.07.28.
Szent Anna bcs a Remetn - 2013.07.26.
Dallos Tams jmisje Szekszrdon - 2013.06.30.
Krhz Kplona bcsja - 2013.06.28.
Papszentels - 2013.06.22.
Egyhzkzsgi nap - 2013.05.25.
Elsldozs - 2013.05.12.
Gyalogzarndoklat, Mriagyd - 2013.05.11.
Egyhzkzsgi zarndoklat, Mriagyd - 2013.04.27.
Grgkatolikus mise - 2013.04.06.
Nagycstrtk - 2013.03.28.
Remete - 2013.03.15.
Remete - 2013.03.03.
Dikmise - 2013.03.03.
Hshagy kedd - 2013.02.12.
Gyertyaszentel - 2013.02.02.
kumenikus Imaht, 2013.01.21-26.:
- Belvrosi templom, 01.21.
- Reformtus templom, 01.22./a>
- jvrosi templom, 01.25.
- Evanglikus templom, 01.26.
Egyhzkzsgi farsang - 2013.01.19.
Szent Csald nnepe - 2012.12.30.
Psztorjtk - 2012.12.24.
Cserkszkarcsony - 2012.12.22.
Rorte - 2012.12.12.
Egyhzkzsgi vacsora - 2012.12.18.
Mininstrns cingulus felvtele - 2012.12.16.
10 ves a Baba Mama Klub - 2012.11.17.
szi sta a Remete-kertben - 2012.10.23.
l kzvetts a Magyar Rdiban, jvros - 2012.09.30.
A Hit ve megnyitja - 2012.09.24.
20 ves a Katolikus voda - 2012.09.14.
Remete bcs - 2012.09.08-09.:
- processzi
- szombat esti gymntmise
- esti keresztt
- nnepi szentmise szentsgi krmenettel
llampolgrsgi esk, Belvros - 2012.08.20.
Egyhzkzsgi Tbor, 2012.08.15-19.:
- 15. szerda
- 16. cstrtk
- 17. pntek
- 18. szombat
- 19. vasrnap
Dallos Tams bemutatkozsa, Belvros - 2012.08.12.
Szentmise a jszegediekkel - 2012.08.11.
Szent Anna bcs, Remete - 2012.07.26.
Krhz Kpolna, 2012.06.22.
Zarndoklat a papszentelsre, 2012.06.15.
rnapja, 2012.06.10.
Brmlkozs, 2012.06.03.
Kirsch Jnos 1961 - 2012
- letkpek
- a gysz ri (gyszmisk s a temets)
Csksomly, 2012.05.24-27.
- 1. nap: Temesvr, Lugos
- 2. nap: Kzdivsrhely, Futsfalva
- 3. nap: A bcs napja - szentmise a Nyeregben
- 4. nap: Hidegsg, dli szentmise s dlutni sta
- 4. nap este: Tnchz< Elsoldozs, 2012.05.20.
Szent Mniks Kzssgek Orszgos Tallkozja - 2012.05.19
Gyalogzarndoklat Mriagyudre, 2012.05.12.
Feltmadsi Kereszt, Szt. Lszl hd 2012.05.05.
Feltmadsi Kereszt, Decs 2012.05.01.
Feltmadsi Kereszt, 2012.04.28.
Irgalmassg Konferencia, Vc 2012.04.14.
Feltmadsi krmenet, 2012.04.08.
A Szent Sr 2012.04.07.
Nagycstrtk, 2012.04.05.
jszakai keresztt, 2012.03.30.
llampolgri eskttel, 2012.03.15.
Hshagy kedd, 2012.02.21.
kumenikus istentisztelet, 2012.01.16.
Farsangi bl, 2012.01.14.
Jubilns hzasok megldsa, 2011.12.26.
Psztorjtk, 2011.12.24.
Ministrns beltzs, 2011.12.11.
Szent Mikls pspk kszntse, 2011.12.04.
dventi gyertyaszentels, 2011.11.26.
Csksomlyi imaest, 2011.11.25.
llampolgri eskttel, 2011.09.17.
Remete bcs - 2011.09.03-04.
- Processzi s esti mise
- Esti keresztt
- Vasrnapi nagymise s krmenet
Eckert Jzsef temetse, 2011.08.17
Gbriel atya els misje, 2011.07.31
Csaba atya bcs-misje, 2011.07.24
Krhz kpolna bcs - Szekszrd, 2011.06.24
Csksomly - 2011.06.08-13.
- Odat
- Hidegsg
- Pnksdi bcs
- Gyimesbkk
- Bcsest
Szeminriumi tallkoz - Szekszrd, 2011.06.06
Brmlkozs, Decs 2011.06.05
Egyhzkzsgi nap 2011.05.28
Elsoldozs, 2011.05.22
Zarndoklat - Mriagyd 2011.05.14
Feltmadsi menet 2011.05.11-12.
- Belvrosi templom 2011.05.11
- Kerkpros zarndoklat 2011.05.12
jszakai keresztt - 2011.04.15
Medjugorje imadlutn Szekszrdon - 2011.04.02
Hshagy Kedd a Plbnin - 2011.03.08
A Csald ve megnyit - 2011.02.13
Farsang 2011.01.15
Repedsek a kupolban - 2011.01.02.
Katolikus iskolsok psztorjtka - 2010.12.24.
Szent Mikls nnepsg a templomban - 2010.12.05.
dventi gyertyagyjts az oviban - 2010.11.26.
Vrosi kpviselok megldsa - 2010.10.17.
Egyhzmegyei Nap - 2010.10.03. Hajs-Kalocsa
Remete bcs 2010.09.04-05.
- Szombat: gyalogmenet, mise s keresztt
- Vasrnapi nagymise
Krhz Kpolna - 2010.06.25.
Brmlkozs - 2010.05.30.
Egyhzkzsgi Nap - 2010.05.29.
Csksomlyi zarndoklat - 2010.05.20-24
Elsldozs - 2010.05.09
Feltmadsi menet 2010.04.15-16.
- Belvrosi templom 2010.04.15
- Btaszk 2010.04.15
- Szt. Lszl hd 2010.04.16
Zarndoklat - Mriagyd 2010.04.10
Nagycstrtk 2010.04.01
Farsang 2010.01.16
Ministrns beltzs 2009.12.13
Mikuls a templomban 2009.12.06
Medjugorje nap - Szekszrd 2009.10.10.
Remete bcs 2009.09.05-06.
- Gyalogmenet a Remetre
- Vasrnapi bcsmise
Veni Sancte - 2009.08.30
Szent Lszl napok 2009.06.26-28.
- Fklys felvonuls
- Krhz kpolnai bcs
- Krhz kpolna - 2009
- Egyhzmegyei konferencia
rnapja - 2009.06.14
Csksomlyi Zarndoklat 2009.05.28-06.01.
- Hzas Htvgsek - (1)
- Hzas Htvgsek - (2)
- Odat - Erdly
- Gyalogzarndoklat - Gyimes
Zarndoklat - Mriagyd 2009.05.23
Elsoldozs - 2009.05.10
Feltmadsi menet 2009.04.17.
- Szt. Lszl hd 2009.04.18
- Bla tr 2009.04.17
Lbmoss s Remetei Keresztt - 2009.prilis
Medjugorje nap - Pcs 2009.02.07
Farsangi bl - 2009.01.17
dvent-Karcsony - 2009
Iskolai kpek - 2008.10.05
Remete bcs - 2008
Processzi a Remetre - 2008
Iskolai vnyit - 2008
Egyhzkzsgi nap - 2008
Elsldozs - 2008
Zarndokt, Csksomly - 2008
Zarndokt, Celldmlk - 2008
Remete kpolna bell - 2007
Remete harangsz
Bla tri harangsz
Harangjtk

Advent 4. vasrnapja
- bevezet, Laci atya 2014.12.21.
- szentbeszd, Laci atya

Hajnali rorte
Attila atya, 2014.12.23.
Attila atya, 2014.12.20.
nek 1 - Emmanuel
nek 2 - Elhoztuk oltrodra
nek 3 - Szent vagy szent vagy
nek 4 - Atym imdlak - Gyjts jszaknkba fnyt
Laci atya, 2014.12.19.
Attila atya, 2014.12.18.
Laci atya, 2014.12.17.
Laci atya, 2014.12.16.
Laci atya, 2014.12.13.
Attila atya, 2014.12.12.
Attila atya, 2014.12.11.
Attila atya, 2014.12.09.
Attila atya, 2014.12.06.
Attila atya, 2014.12.05.
Laci atya, 2014.12.04.
Laci atya, 2014.12.03.
Laci atya, 2014.12.02.

Adventi lelkigyakorlat
Bevezet Laci atya, 2014.12. 12.
Triduum 1. Szp Attila atya, 2014.12. 12.
Triduum 2. Szp Attila atya, 2014.12. 13.
Triduum 3. Szp Attila atya, 2014.12. 14.
Ksznet Laci atya, 2014.12. 14.

Advent 2. - Farkas Bla atya aranymisje, 2014.12.07
- Hittanos ksznt
- Simon Bla ksznt
- Bla atya bevezetje
- Szentbeszd, Bla atya
- Laci atya kszntje

Advent 1. vasrnapja
- bevezet, Laci atya 2014.11.30.
- szentbeszd, Laci atya
- bevezet, Br Lszl pspk 2014.11.23.
- szentbeszd, Br Lszl pspk

- bevezet, Attila atya - 2014.11.15.
- szentbeszd, Attila atya
- Magyar Katolikus Pspki Konferencia Krlevele
- Pspki krs a szoksokrl
- nek Szent Erzsbethez - Koller Tams

- bevezet, Laci atya - 2014.11.09.
- szentbeszd, Laci atya
Halottak napja - 2014.11.02.
- bevezet, Attila atya
- szentbeszd, Attila atya
Mindenszentek napja - 2014.11.01.
- bevezet, Laci atya
- szentbeszd, Laci atya
- megemlkez ima a halottainkrt, Laci atya

Bevezet, Attila atya - 2014.10.26.
- szentbeszd, Attila atya
Bevezet, Laci atya - 2014.10.19.
- szentbeszd, Laci atya
Bevezet, Attila atya - 2014.10.12.
- szentbeszd, Attila atya
Dikmise - 2014.10.05.
- nek 1, Komsz&Szilvi
- szentbeszd, Attila atya
- nek 2, Komsz&Szilvi
- hittanos ksznet
- nek 3, Komsz&Szilvi
Bevezet, Laci atya 2014.09.28.
- Szentbeszd, Laci atya
Bevezet, Laci atya 2014.09.21.
- Szentbeszd, Laci atya
Bevezet, Attila atya 2014.09.13.
- Szentbeszd, Attila atya (evanglium - Jn 3,13-17 nmetl, prdikci magyarul)
Remete bcs - 2014. szeptember 06.
- Bevezet, Petk Tams
- Szentbeszd, Battonyai Jan
- Ksznet, Laci atya
Remete bcs - 2014. szeptember 07.
- Harangsz, Remete
- Bevezet, Br Lszl
- Ksznt, Simon Bla
- Szentbeszd, Br Lszl pspk

Szentbeszd, Laci atya - 2014.08.31.
Bevezet, Attila atya - 2014.08.24.
- Szentbeszd, Attila atya
Szent Istvn Kirly nnepe, Augusztus 20.
Bevezet, Laci atya
- Szentbeszd, Laci atya
Bevezet, Attila atya - 2014.08.17.
- Szentbeszd, Attila atya
Nagyboldogasszony nnepe
Bevezet, Attila atya - 2014.08.15.
- Szentbeszd, Attila atya
Bevezet, Attila atya - 2014.08.09.
- Szentbeszd, Attila atya
Bevezet, Attila atya - 2014.08.02.
- Szentbeszd, Attila atya
Bevezet, Laci atya 2014.07.27.
- Szentbeszd, Laci atya
Bevezet, Laci atya - 2014.07.20.
- Szentbeszd, Laci atya
Szentbeszd (evanglium nmetl!), Attila atya - 2014.07.12.
Bevezet, Laci atya 2014.07.05.
- Szentbeszd, Laci atya
Utols 10rsi jvrosi szentmise 2014.06.29.
-teljes hanganyag
-szentbeszd, Attila atya
Szent Jnos s Pl bcs a Krhz Kpolnnl 2014.06.27.
- bevezet, Laci atya
- szentbeszd, Hegeds Jnos
- ksznet, Hegeds Jnos
Mayer Mihly pspk aranymisje 2014.06.21.
- ksznt, Posta Pter
- ksznet, Mayer Mihly
- szentbeszd, Herendi Jnos
- ksznet, Laci atya
Bevezet - Laci atya, 2014.06.15.
Szentbeszd - Laci atya, 2014.06.15.
Brmlkozs - Szentllek Szeminrium 2014.06.01.
- Bevezet, Dr. Udvardy Gyrgy pspk
- Szentbeszd, Dr. Udvardy Gyrgy
Szentllek, gy krnk szllj le rnk - nek
- Pspki ksznet: Dr. Udvardy Gyrgy
- Bevezet, Pekker Mtys atya 2014.05.25.
- Szentbeszd, Pekker Mtys atya
Elsldozs 2014.04.18.
- Bevezet, Laci atya
- Szentbeszd, Laci atya
- Tansgttel
- Elsldozk fogadalma
- Szli ksznet

- szentmise, teljes hanganyag! Attila atya 2014.05.11.
- Szentbeszd, Attila atya 2014.05.11.
Terz misszi VII. Orszgos Tallkozja - 2014.05.10.
- P.Bruno Theverin atya beszmolja
- Laci atya bevezetje
- Br Lszl pspk bevezetje
- Br Lszl pspk szentbeszde
- Laci atya ksznete
- Br Lszl pspk ksznete

Nmet nyelv szentmise, Attila atya - 2014.05.03.
Bevezet, Laci atya - 2014.05.04.
Szentbeszd, Laci atya - 2014.05. 04.
Bevezet, Pekker Mtys atya - 2014.04.26.
Szentbeszd, Pekker Mtys atya
Hsvt htf: bevezet, Laci atya - 2014.04.21.
Szentbeszd, Dr. Udvardi Gyrgy pspk hsvti zenete, Laci atya
Hsvt vasrnap: bevezet, Laci atya - 2014.04.20.
Szentbeszd, Laci atya - 2014.04.20.
Szentbeszd, Laci atya - 2014.04.19.
telszentels, Laci atya - 2014.04.19.
Passi nek, Belvrosi Templom Krusa, 2014.04.18.
Szentbeszd, Laci atya 2014.04.17.
Ifjsgi Keresztt, Attila atya 2014.04.11.
Nagybjti lelkigyakorlat 2014.04.04.- 04.06.
- Bevezet, Laci atya, pntek
- Lelkigyakorlat 1. nap, Br Lszl, pntek
- Lelkigyakorlat 2. nap, Br Lszl, szombat
- Lelkigyakorlat 3. nap, Br Lszl, vasrnap
- Ksznet, Laci atya
- Lelkigyakorlatos lds, Br Lszl
Nagybjt negyedik vasrnapja
- bevezet, Laci atya
- szentbeszd, Laci atya
- kzlemny, Magyar Katolikus Pspki Kar, Laci atya
Nagybjt harmadik vasrnapja
- szentmise a Palesztrina Krus kzremkdsvel - TELJES HANGANYAG!!!
- szentbeszd, Attila atya
Nagybjt msodik vasrnapja
- bevezet, Attila atya
- szentbeszd, Attila atya
Nagybjt els vasrnapja
- bevezet, Attila atya
- szentbeszd, Attila atya
vkzi 8. vasrnap - Bjte Csaba Szekszrdon!
- nmet nyelv szentmise, Attila atya - szombat, jvros
- szentbeszd, Bjte Csaba atya - vasrnap, Belvros
Februr 23. vkzi 7. vasrnap
- bevezet, Laci atya
- szentbeszd, Laci atya
Februr 16. vkzi 6. vasrnap
- bevezet, Attila atya
- szentbeszd, Attila atya
Nmet nyelv szentmise, szentbeszd, Balzslds
- nmet nyelv szentmise
- szentbeszd, Attila atya - MAGYARUL!!!
- Balzslds, Attila atya
Gyertyaszentel Boldogasszony
- szentbeszd, Laci atya
- szentmise, teljes hanganyag!
Szentbeszd, Laci atya, 2014.01.26.
kumenikus Imaht, szombat / Evanglikus templom
- prdikci, Papp Barnabs
kumenikus Imaht, pntek / jvros
- prdikci, Kovcs Zoltn
kumenikus Imaht, cstrtk / Metodista imahz
- gitros nek, Kovcs Zoltn
- prdikci, Sefcsik Zoltn
kumenikus Imaht, szerda / Evanglikus templom
- prdikci, Laci atya
kumenikus Imaht, kedd / Reformtus templom
- prdikci, Attila atya
kumenikus Imaht, htf / Belvros
- bevezet, Laci atya
- prdikci, Kovcs Karola
- Istentisztelet, teljes hanganyag
- bevezet, Attila atya - 2014.01.19.
- szentbeszd, Attila atya - 2014.01.19.
Dikmise
- bevezet, Attila atya
- szentbeszd, Attila atya
- zr ima
- szentmise, teljes hanganyag!
Egyhzkzsgi farsangi bl - 2014.01.11.
- Simon Bla, vilgi elnkr kszntje
- Horvth Istvn, polgrmester kszntje
- vacsora eltti ima, Laci atya
Vzkereszt - 2014.01.06.
- bevezet
- szentbeszd
- ksznet
Nmet nyelv szentmise, Attila atya - 2014.01.04.
- szentbeszd, Attila atya - MAGYARUL!!!
jv napja - Ferenc ppa zenete 2014.01.01.
- jvi bevezet, Laci atya
- szentbeszd, rszletek Ferenc ppa jvi zenetbl
-, szp Jzus, ez j esztendben - nek
Szent Csald vasrnapja Br Lszl atyval - 2013.12.29.
- bevezet, Laci atya
- szentbeszd, Br Lszl
- fogadalomttel, lds
Psztorjtk - jfli szentmise
- Psztorjtk
- Szentbeszd, Laci atya
- jfli szentmise
- jfli szentbeszd, Attila atya
dvent a Gyimesekben
- Rorate - Hidegsg, 2013.12.20.
- Szllst keres a Szent Csald - Hidegsg, 2013.12.20.
- Kisiskolsok karcsonyvr msora - Hidegsg, 2013.12.20.
- Szentmise - Gyimeskzplok - 2013.12.21.
dventi lelkigyakorlat Bognr Attilval
- Bevezet, Laci atya
- Lelkigyakorlat, pntek
- Lelkigyakorlat, szombat
- Lelkigyakorlat, vasrnap
- Ksznet, Laci atya
Itt jrt Szent Mikls pspk! - 2013.12.08.
- szentbeszd, Laci atya
- nek 1
- nek 2
- nek 3
- nek 4
- nek 5
- nek 6
- nek 7
- nek 8
- nek 9
- nek 10
Szentbeszd, Attila atya, 2013.11.30. 08.45
Szentbeszd, Attila atya, 2013.11.30. jvros 17h
Szentbeszd, Attila atya, 2013.11.30. Belvros 18h
Dallos Tams jmisje jvrosban - 2013.11.25.
- bevezet
- szentbeszd
Szentbeszd, Attila atya - 2013.11.23.
Szentbeszd, Attila atya - 2013.11.24.
Szentbeszd...
- MKPK krlevl
- Laci atya kiegszt levele
- Attila atya gondolatai
Szentbeszd, Attila atya, 2013.11.09.
Szentbeszd, Attila atya, 2013.11.10.
Hit ve zr elads
Dr. Udvardy Gyrgy, 2013.11.05.
Szentbeszd, Attila atya, 2013.11.02
Szentbeszd, Laci atya, 2013.11.03.
Szentbeszd, Attila atya, 2013.10.26.
Szentbeszd, Pekker Mtys atya, 2013.10.20. 07.30
Szentbeszd, Attila atya, 2013.10.13..
Szentbeszd, Laci atya, 2013.10.06.
Szentbeszd, Laci atya, 2013.09.29.
Szentbeszd, Attila atya, 2013.09.22.
Szentbeszd, Attila atya, 2013.09.15.
Remete bcs - 2013.09.08.
- bevezet, Laci atya
- szentbeszd, Br Lszl
- ksznet
Tanvnyit szentmise
- szentbeszd, Attila atya
- szentmise, teljes hangfelvtel
- tanvnyit nnepsg
Szentbeszd, Laci atya, 2013.08.25.
Kenyrszentels s llampolgrsgi esk - 2013.08.20.
- bevezet, Laci atya
- szentbeszd, Laci atya
- kenyrlds, Dr. Kasz Gyula
- kenyrlds, Sefcsik Zoltn
- kenyrszentels, Laci atya
- ksznt, Parrag Katalin
- llampolgrsgi eskttel, 104 j magyar llampolgr
Szentbeszd, Laci atya, 2013.08.18.
Szentbeszd, Attila atya, 2013.08.11.
Porpczy Attila bemutatkoz misje - 2013.08.03
- szentbeszd
- bemutatkozs
Gbriel atya bcsmisje
Gbriel atya bcsmisje- 2013.07.28.
Szent Anna bcs, Br Lszl szentbeszde - 2013.07.26
Szentbeszd, Laci atya, 2013.07.21.
Szentbeszd, Gbriel atya, 2013.07.14.
Szentbeszd, Gbriel atya, 2013.07.06.
Dallos Tams jmisje - Belvros, 2013.06.30.
Krhz Kpolna bcsja, Bir Lszl, 2013.06.28.
Tanvzr - Te Deum - 2013.06.23.
- Szenbeszd, Gbriel atya
- Hla s knyrgsek
- Sk Sndor: Te Deum
- Tanvzr nnepsg
Szentbeszd, Laci atya, 2013.06.16.
Szentbeszd, Gbriel atya, 2013.06.09.
Szentbeszdek - 2013. 05. 26.
7:30 - Laci atya, jvros
8:45 - Gbriel atya, Belvros
10:00 - Szp Attila, jvros
Elsldozs - 2013.
Szentbeszd, Dallos Tams, 2013.05.12.
Szentbeszd, Dallos Tams, 2013.05.05.
Bzaszentels, Laci atya, 2013.04.28
Szentbeszd, Laci atya, 2013.04.28
Szentbeszd, Dallos Tams, 2013.04.21.
Szentbeszd, Gbriel atya, 2013.04.14.
Szentbeszd, Gbriel atya, 2013.04.07.
Grg Katolikus Mise, Bodogn Lszl (2013.04.06.)
Nagypntekrl, Feltmadsrl 2013
-Passinek - Belvrosi templom krusa
- Nagypnteki szemllds, ima - Gbriel atya
- Vigliai szentbeszd - Laci atya
- Hsvti szekvencia - Koller Tams
- Hsvtvasrnapi szentbeszd - Gbriel atya
Nagycstrtk - lbmoss - oltrfoszts
Passinek, templomi krus 18h
Virgvasrnak
Passinek, templomi krus 11h
virgvasrnap - Dallos Tams
Triduum - Nagybjti lelkigyakorlat - 2013
- Bevezet, Laci atya
- 1.nap, pntek: A remny
- 2.nap, szombat: A hit kapujban
- 3.nap, szombat: A hit utjn
- Ksznet, Laci atya
Vilgossg Rzsafzr, Mria Rdi (2013.03.07.)
Nagybjt 5. vasrnapja
Habemus Papam! Van ppnk!
Szentbeszd, Gbriel atya
Nagybjt 4. vasrnapja
Szentbeszd, Laci atya
Nagybjt 3. vasrnapja
- Evangliumi jtk s szentbeszd
Vilgossg Rzsafzr, Mria Rdi (2013.02.21.)
Nagybjt 2. vasrnapja
Szentbeszd, Laci atya - Dallos Tams
Nagybjt 1. vasrnapja
Szentbeszd, Laci atya - Dallos Tams 18h
Szentbeszd, Laci atya - Dallos Tams 08.45h
Hshagy kedd, 2013. 02. 14.
- muzsika, Csurg Zenekar
- kzs ima Laci atyval
Szentbeszd, Laci atya
Gitrmise, 2013.02.03.
- nek-1
- evanglium, szentbeszd, Gbriel atya
- knyrgs, nek-2
- nek-3
- nek-4
- nek-5
Gyertyaszentel, 2013.02.02.
- gyertyaszentels
- gyermekek megldsa
- szentbeszd, Laci atya
Szentbeszd, Gbriel atya, 2013.01.27.
kumenikus Imaht, 2013.01.21-26
- Belvrosi templom, htf 01.21
- Evanglikus templom - elmlkedsek, szombat 01.26
- Evanglikus templom - nek, szombat 01.26
- Evanglikus templom - szentbeszd, Dallos Tams, szombat 01.26
Szentbeszd, Dallos Tams, 2013.01.20
Szentbeszd, Laci atya, 2013.01.13.
Vzkereszt - Dikmise, 2013.01.06.
- szentbeszd, Dallos Tams
- nek-1, A Fld s az g
- nek-2, n Uram, n Istenem
- nek-3, ldalak J Uram
- nek-4, Hromkirlyok
Szentbeszd, Csigi Pter, 2013.01.01.
Szentbeszd, Laci atya, 2012.12.31.
Jubilns hzasok megerst fogadalma
- bevezet, Br Lszl
- szentbeszed, Br Lszl
- gondolatok, Varga Jnos
- gondolatok, Laci atya
- fogadalom
Szentbeszd, Csigi Pter - 2012.12.30
Riport, Mria Rdi - 2012.12.26.
Karcsony - 2012
- Psztorjtk
- szentbeszd, Laci atya, 12.24.
- zr gondolatok, Laci atya, 12.24.
- jfli szentbeszd, Laci atya, 12.25.
- jfli szentmise, 12.25.
Szentbeszd, Dallos Tams - 2012.12.23
Rorte - 2012.12.22.
Rorte - 2012.12.19.
dventi lelkigyakorlat, Farkas Istvn, 2012.12.14-16
- bevezet, Laci atya - 12.14
- pntek
- szombat
- vasrnap
Szentbeszd, Dallos Tams - 2012.12.09
Szentbeszd, Gbriel atya - 2012.12.02
Vilgossg Rzsafzr, Mria Rdi - 2012.11.29.
Szentbeszd, Dallos Tams - 2012.11.25
Szentbeszd, Dallos Tams - 2012.11.18
Vilgossg Rzsafzr, Mria Rdi - 2012.11.15.
Szentbeszd, Laci atya - 2012.11.11
Egyhzunk jvoje, jvonk az egyhz, Dr. Udvady Gyrgy eloadsa 2012.11.07.
Szentbeszd, Gbriel atya - 2012.11.04
Im Memoriam, Czirki Mrta
- Temets, gyszbeszd Laci atya - 11.05.
- Gyszbeszd, Farkas Bla - 10.31.
- gyszmise, rszlet - 10.31.
Szentbeszd, Gbriel atya - 2012.10.28
Vilgossg Rzsafzr, Mria Rdi - 2012.10.20.
Szentbeszd, Gbriel atya - 2012.10.21
Evanglium, Dallos Tams - 2012.10.14.
Szentbeszd, Gbriel atya - 2012.10.07.
Szentbeszd, Dallos Tams - 2012.09.30.
lo rdikzvetts az jvrosi templombl, 2012.09.30.
- bevezeto, Laci atya
- Szenbeszd, Laci atya
- Az jszvetsg knyve el, versrszlet Grdonyi Gztl, Dallos Tams
- A szentmise teljes hanganyaga
A Hit ve megnyitja, Dr. Udvardi Gyrgy - 2012.09.24.
Szentbeszd, Dallos Tams - 2012.09.23.
Szentbeszd, Laci atya - 2012.09.16.
20 ves a Katolikus voda, 2012.09.14.
- ksznet, Laci atya
- kevezeto, Dr. Udvardy Gyrgy
- szentbeszd, Dr. Udvardy Gyrgy
- szlok imja
Remete bcs, 2012.09.08. szombat
- processzi, a megrkezs pillanatai
- bevezeto, Laci atya
- bemutatkozs, Teodz atya
- szentbeszd, Tams diaknus atya
- gymntmiss lds, Teodz atya
- az esti szentmise
- esti keresztt
Remete bcs, 2012.09.09. vasrnap
- bevezeto, Laci atya s Br pspk
- szentbeszd, Br pspk r
- szentbeszd, Hevenesi atya
- szentbeszd, Teodz atya
- Laci atya ksznete
- bcs szentmise

Veni Sancte - Tanvnyit 2012.09.02.
- szentbeszd, Laci atya
- szentmise, teljes hanganyag
- vnyit nnepsg
Vilgossg Rzsafzr, Mria Rdi - 2012.08.23.
Szentbeszd, Laci atya - 2012.08.26.
Szent Istvn-nap, llampolgrsgi esk, jkenyr - 2012.08.20.
- bevezet, Laci atya
- szentbeszd, Laci atya
- dal, des Hazm
- a teljes szentmise
- llapolgrsgi esk
- jkenyr szentels - Laci atya s Balzsi Zoltn
Szentbeszd, Gbriel atya - 2012.08.19.
Szentbeszd, Gbriel atya, 2012.08.15.
Dallos Tams bemutatkozik, 2012.08.12.
- Laci atya bemutatja Dallos Tamst
- szentbeszd, Dallos Tams
Szentmise az jszegediekkel, 2012.08.11.
- bevezet, Br Lszl
- szentbeszd, Br Lszl
- szentbeszd, Dr. Kiss Imre
- Kyrie, Krus s Zenekar
- Gloria, Krus s Zenekar
- Sanctus, Krus s Zenekar
- Benedictus, Krus s Zenekar
- Agnus_Dei, Krus s Zenekar Szentbeszd, Laci atya - 2012.08.05.. Szentbeszd, Laci atya - 2012.07.29.
Szent Anna bcs, 2012.07.26. - Remete
- szentmise
- szentbeszd, Laci atya
Szentbeszd, Laci atya - 2012.07.22.
Szentbeszd, Gbriel atya - 2012.07.15.
Szentbeszd, Laci atya - 2012.07.08.
Rzsafzr, Mria Rdi - 2012.07.05.
Szentbeszd, Laci atya - 2012.07.01..
Szentbeszd, Laci atya - 2012.06.24.
Krhz Kpolna, 2012.06.22.
- bevezeto, Laci atya
- bevezeto, Br pspk atya
- szentbeszd, Br pspk atya
- Szent Lszl napok megnyit beszd, Horvth Istvn polgrmester
- Szent Lszl napok megnyit beszd, Br pspk atya
- Szent Lszl napok megnyit - vers
Rzsafzr, Mria Rdi - 2012.06.21.
Te Deum, 2012.06.17.
- szentbeszd
- nek-1, Komsz & Szilvi
- nek-2, Komsz & Szilvi
- nek-3, Komsz & Szilvi
- furuja szakkr eloadsa s egy vers
- tanvzr - Szabn Varjas Ildik, s a tanulmnyi versenyek jutamazottjai
- kiemelkedo tanulmnyi eredmnyek
- vakcivr vers
- zrnek, Boldogasszony Anynk
rnapja, 2012.06.10.
- szentbeszd
- indul a krmenet
- krmenet, 1. stci
- krmenet, 2. stci
- krmenet, 3. stci
- krmenet, 4. stci
- Te Deum
- Brmlkozsi szertarts, Dr. Udvardy Gyrgy - 2012.06.03.
Bcs Kirsch Jnostl 2012. mjus 23-25:
- Hegyhti Tibor, 2012.05.23
- Dr. Udvardy Gyrgy, 2012.05.25.
- Laci atya, 2102.05.25.
- Szp Attila, 2012.05.25.
Vlogats Kirsch Jnos beszdeibol:
- Evanglium felolvass Jnostl, Medjugorje Nap Pcs, 2009.02.07.
- Evanglium felolvass Jnostl, szentbeszd Br pspkatytl, Remete, 2011.09.04.
- Jnos elbocst szavai, 2012. mrcius 15-n az llampolgrsgi eskttelkor
- Ima a feltmadsi szentmise vgn, 2012. prilis 8. hsvtvasrnap
- Dr. Udvardi pspk r s Jnos a Szent Mnika napi szentmisn, 2012. mjus 19.
Pnksdvasrnap - Hidegsg, 2012.05.27.
- Gbriel atya szentbeszde
- Szilveszter Imre, hidegsgi plbnos atya gondolatai
Elsoldozs, 2012.05.20.
- Gbriel atya szentbeszde
- elsoldozk tansgttele, keresztsg megjtsa s fogadalma
- szloi hlaads
Szent Mniks Kzssgek Orszgos Tallkozja - 2012.05.19
- bevezeto - Laci atya s Dr. Udvardy Gyrgy pspk r
- a pspk r szentbeszde
- az desanyk napi imja
- Krisztus lelke - ima a Mria Rdi munkatrstl
- ksznetek, kszntsek
- a szentmise teljes hanganyaga
- dlutni tansgttelek
Rzsafzr a Mrai Rdiban, 2012.05.17.
Szentbeszd, Gbriel atya - 2012.05.13.
Mriagyudi szentbeszd, Udvardy Gy., 2012.05.12.
Anyk napi szentmise, 2012.05.06.
- Laci atya prdikcija
- vodsok kszntoje
- Laci atya ksznti desanyjt
- hittanos ksznto
Feltmadsi Kereszt fogadsa, 2012.04.28.
- Szentbeszd, Gbriel atya
- A kereszt kszntse, Gbriel atya
- Komjthy Attila, Piltus (Remnyik S.)
Szkely mise, 2012.04.22.
- Szentbeszd, Laci atya
- Szkely Himnusz
Rzsafzr a Mrai Rdiban, 2012.04.19.
Battonyai Jan & Laci atya, 2012.04.15.
- Trtnelmi ttekints, Laci atya,
- Szetbeszd, Battonyai Jan
Hsvti szentbeszd, Gbriel atya, 2012.04.08.
Nagyszombat, 2012.04.07.
- Szentbeszd, Laci atya
- Keresztsg megjtsa
Nagypntek, 2012.04.06.
- Passinek
- A keresztfa alatt, Gbriel atya (Prohszka Ottokr)
Nagycstrtk, 2012.04.05.
- A harangok Rmba mentek
- Szentbeszd, Laci atya
- Kzs imdsg
Virgvasrnap, 2012.04.01.
- Bevonulsi evanglium, Laci atya
- Passinek
Nagybjti lelkigyakorlat 2012.03.23-25.
- Laci atya bemutatja a plbnos urat
- Lelkigyakorlat, Marton Gyrgy - pntek
- Gynsi praktia, Laci atya
- Lelkigyakorlat, Marton Gyrgy - szombat
- Lelkigyakorlat, Marton Gyrgy - vasrnap
- Ksznet s bcs, Laci atya s Marton atya
Szetbeszd, Gbriel atya, 2012.03.18.
llampolgrsgi eskttel 2012.03.15.
- Elindultam..., nek
- Eskszm...
- Nvsor
- Esti dal, Mller Beta
- Sefcsik Zoltn
- Laci atya
- lds, Kirsch Jnos
- Szzat
Gbriel atya prdikcija, 2012.03.11.
Dikmise, 2012.03.04.
- evanglium s szentbeszd, 4-es iskolsok s Laci atya
- nek-1 (Komsz & Szilvi)
- nek-2 (Komsz & Szilvi)
- nek-3 (Komsz & Szilvi)
- nek-4 (Komsz & Szilvi)
- nek-5 (Komsz & Szilvi)
Gbriel atya prdikcija, 2012.02.26.
Rzsafzr imdsg, Mria Rdi 2012.02.23.
Hshagy kedd, 2012.02.21.
- muzsika-1
- muzsika-2
- muzsika-3
- ima, Laci atya (mr Nagybjtben!)
Gbriel atya prdikcija, 2012.02.19.
Mria Rdi Riport Helfenbeinn Marikval, 2012.02.13.
Gbriel atya prdikcija, 2012.02.12.
Balzslds, 2012.02.05.
- nek-1 (Komsz & Szilvi)
- nek-2 (Komsz & Szilvi)
- nek-3 (Komsz & Szilvi)
- nek-4 (Komsz & Szilvi)
- nek-5 (Komsz & Szilvi)
- Balzslds, Gbriel atya
Gbriel atya prdikcija, 2012.01.29.
Laci atya prdikcija, 2012.01.22.
kumenikus istentisztelet, 2012.01.16.
Laci atya prdikcija, 2012.01.15.
Farsangi bl, 2012.01.14.
- Himnusz
- Megnyit, Laci atya
- Ksznto, Simon Bla
- Ksznto, Laci atya
- Ksznto, Horvth Istvn
Szetbeszd, Gbriel atya, 2012.01.08.
jvi szentmise - Csigi Pter, 2012.01.01.
- szentbeszd
- traval a 2012-es esztendre
vvgi Te Deum - Laci atya, 2011.12.31.
- vrtkel szentbeszd
- hlaad ima
Szent Csald - Br Lszl pspk, 2011.12.26.
- szentbeszd
- jubilns hzasok megldsa
Karcsony, 2011.12.24-25.
- psztorjtk
- szentbeszd, Laci atya, 12.24.
- jfli mise, szentbeszd, Gbriel atya
- jfli mise (teljes)
Vilgossg Szentolvasja, Mria Rdi 2011.12.22.
Rorate, 2011.12.21.
- szentmise, teljes hanganyag
- nek-2 (Komsz & Szilvi)
- nek-3 (Komsz & Szilvi)
- nek-7 (Komsz & Szilvi)
- nek-8 (Komsz & Szilvi)
- nek-9 (Komsz & Szilvi)
Gbriel atya prdikcija, 2011.12.18.
Gbriel atya prdikcija, 2011.12.11.
Adventi lelkigyakorlat, 2011.12.09-11.
- bevezeto, Laci atya
- lelkigyakorlat (1) Garadnay atya, pntek
- lelkigyakorlat (2) Garadnay atya, szombat
- lelkigyakorlat (3) Garadnay atya, vasrnap
- ksznet, Laci atya
Szent Mikls pspk kszntse - 2011.12.04
- prdikci, Laci atya
- Katolikus iskola decemberi programja
- mikulsvr ima, katolikus ovodsok
- nvsor, akik nem hinyoztak egy misrol sem!
- nek-1 (Komsz & Szilvi)
- nek-2 (Komsz & Szilvi)
- nek-3 (Komsz & Szilvi)
- nek-4 (Komsz & Szilvi)
Katolikus iskolsok a Mria Rdiban (2011.11.17.)
Laci atya prdikcija (2011.11.27.)
Csksomlyi imaest(2011.11.25.)
Gbriel atya prdikcija (2011.11.20.)
Laci atya prdikcija (2011.11.13.)
Ksznet Czirki Mrtnak, Laci atya (2011.11.13.)
Sebastian atya - 2011.11.06
- bevezet
- szentbeszd
- misszis gyerekek beiktatsa
- nek-1 (Komsz & Szilvi)
- nek-2 (Komsz & Szilvi)
- nek-3,4 (Sebastian atya, Komsz & Szilvi)
Bir pspk atya prdikcija (2011.10.31.)
Gbriel atya prdikcija (2011.10.30.)
Katolikus iskolsok a Mria Rdiban (2011.10.27.)
Laci atya prdikcija (2011.10.23.)
Gbriel atya prdikcija (2011.10.16.)
Gbriel atya prdikcija (2011.10.09.)
Laci atya prdikcija (2011.10.02.)
Katolikus iskolsok a Mria Rdiban (2011.09.29.)
Laci atya prdikcija (2011.09.25.)
Gbriel atya prdikcija (2011.09.18.)
llampolgrsgi eskttel 2011.09.17.
- Pat Lilli, nek
- Eskttel
- Orbn Gyrgy, vers
- Schmittn Makray Katalin
- Mller Beta s Wesztergm Mikls
- Horvth Istvn
- Nvsor
- Balzsi Zoltn
- Sefcsik Zoltn
- Bacsmai Lszl
- Szkely himnusz
- Teljes hanganyag
Gbriel atya prdikcija (2011.09.11.)
Remete bcs 2011.09.03-04.
- Processzi Remetre, rszlet
- Szentbeszd, Dr. Udvardi Gy.
- Szombat esti szentmise
- Esti keresztt
- Szentbeszd, Br Lszl
- Vasrnap dlelotti nagymise
vnyit szentmise 2011.08.28
- nek 1, Szilvi
- Bevezeto, Laci atya
- nek 2, Szilvi-Komsz
- Szentbeszd, Laci atya
- nek 3, Szilvi-Komsz
- nek 4, Szilvi-Komsz
- Misezr, Laci atya
- nek 5, Szilvi-Komsz
- Tanvksznto, Heffler Laura
- vnyit beszd, Ildik nni
- vodsok
- Els osztlyosok
- Vers, Szab Ramna
- Boldogasszony anynk
- A teljes szentmise
Battonyai Jnos (Jan) prdikcija (2011.08.21.)
Bcs Eckert Jzseftl, Laci atya - 2011.08.17.
Nagyboldogasszony, Vida Zsolt jmisje - 2011.08.15
Katolikus iskolsok a Mria Rdiban (2011.08.18.)
- prdikci
- jmiss lds
Gbriel atya prdikcija (2011.08.14.)
Gyszmise Eckert Jzsirt - 2011.08.07
- Bevezeto, Laci atya
- Szentbeszd, Csaba atya
- Lucernrium
Gbriel atya elso misje - 2011.07.31
- Eckert Jzsi kszntje
- Gbriel atya prdikcija
Csaba atya bcs misje - 2011.07.24
- A teljes szentmise
- Csaba atya bcs beszde
- Laci atya beszde
- Vers
- Szt. Jzsef iskola tanrai
- nek
Gitrmise - 2011.07.24
- A teljes szentmise
- Szentbeszd, Laci atya
- 1. nek
- 2. nek
- 3. nek
- 4. nek
- 5. nek
- 6. nek
- 7. nek
- 8. nek
- 9. nek
- 10. nek
- 11. nek
- 12. nek
- 13. nek
Szentmise Boldog Ceferino emlkre - 2011.07.03
- Bevezeto, ksznto
- Szentbeszd, Dr. Szkely Jnos pspk atya
- Cignyhimnusz
rnapi krmenet - 2011.06.26
- Szentbeszd, Csaba atya
- 1. stci
- 2. stci
- 3. stci
- 4. stci
- Te Deum
Krhz kpolna, bcs, Szt. Lszl nap - 2011.06.24
- Bevezeto, Laci atya
- Szentbeszd, Br pspk atya
- Szt. Ceclia krus
- Balzsi Zoltn kszntoje
- Dr. Hag va kszntoje
Laci atya prdikcija (2011.06.19.)
Csksomlyi bcs, 2011.06.12.
- Szentbeszd, Spnyi Antal
- Ppai Himnusz
- Magyar Himnusz
- Szkely Himnusz
- Rgi Szkely Himnusz
Laci atya pnksdi prdikcija (2011.06.12.)
Szeminriumi tallkoz - Szekszrd, 2011.06.06.
- Ferling Gyrgy
- Takcs Gbor
- Petk Tams
- Kvesi Ferenc
- Bacsmai Lszl
- Ravasz Csaba
- Lendvai Zoltn
- Simonics Pter
- Budai Zoltn
- Wolf Pl Pter
Csaba atya prdikcija (2011.06.05.)
A szekszrdi Kamarazenekar s a Pedaggus krus - 2011.06.05.
- Kyrie
- Sanctus
- Agnus Dei
Katolikus iskolsok a Mria Rdiban (2011.06.02.)
Csigi Pter prdikcija (2011.05.29.)
Elsldozs, 2011.05.22
- Bevezeto, Laci atya
- Szentbeszd, Laci atya
- Elsldozk tansgttele
- Hitvalls s az elsldozk igrete
- Szloi ksznet
Lposi Pter tansgttele (2011.05.15.)
Feltmadsi Menet - 2011.05.11-12.
- Csaba atya kszntje
- Posta Pter beszde
- Komjthy Attila, vers
Csaba atya prdikcija (2011.05.08.)
Anyknapi szentmise - 2011.05.01.
- Laci atya prdikcija
- Anyknapi ksznt
Hsvt - 2011.04.22-24.
- Laci atya hsvti prdikcija
Virgvasrnap, Szekszrd - 2011.04.17.
- Virgvasrnapi bevonuls, Laci atya
- Szentbeszed, Laci atya
- Passinek
- Dr. Cskai Andrs tansgttele
Grcin atya lelkigyakorlata (2011.04.10.)
Laci atya prdikcija (2011.04.10.)
Csaba atya prdikcija (2011.04.03.)
Medjugorje imadlutn, Szekszrd - 2011.04.02.
- Korom Jzsi s zenekara
- Rzsafzr magyarul
- Rzsafzr horvt nyelven
- Rzsafzr eszperantul
- Rzsafzr nmetl
- Rzsafzr latin nyelven
- Krtsi Krisztin elmlkedse
- Barsi Ildik tansgttele
- Orbn csald tansgttele
- Szentsgimds, Laci atya (rszlet)
- Polyk Imre pspki helynk szentbeszde
Mayer Mihly pspk atya prdikcija (2011.03.27.)
A MKPK kzlemnye (Laci atya - 2011.03.20.)
Laci atya prdikcija (2011.03.20.)
Laci atya prdikcija (2011.03.13.)
Hshagy kedd - Hamvaz szerda jfl (2011)
Csigi Pter atya prdikcija (2011.03.06.)
Krtsi Krisztian atya prdikcija (2011.02.27.)
Csaba atya prdikcija (2011.02.20.)
A Csald ve megnyitja Levente Pterrel - 2011.02.13.
- Megnyit, Szany rpi s Gabi
- Levente Pter 1.
- Dbrentei Ildik 1.
- Levente Pter 2.
- Dbrentei Ildik 2.
- Levente Pter 3.
A Csald ve - nnepi szentmise - 2011.02.13.
- Bevezeto, Laci atya
- Szentbeszd, Laci atya
- Dbrentei Ildik 1.
- Levente Pter
- Dbrentei Ildik 2.
- A szentmise
Laci atya prdikcija (2011.02.06.)
Laci atya prdikcija (2011.01.30.)
Laci atya prdikcija (2011.01.23.)
Laci atya prdikcija (2011.01.16.)
Csigi Pter prdikcija (2011.01.09.)
Csaba atya prdikcija (2011.01.02.)
Csaba atya s Csigi Pter jvi felolvassa (2011.01.01.)
vvgi hlaad szentmise Laci atyval 2010.12.31.
- Rzsafzr a csaldokrt
- Lelkiismeret vizsglat
- Szentbeszd
- Hlaad ima
Szt. Csald nnepe - Br Lszl pspk 2010.12.26.
- Bevezeto
- Szentbeszd
- Hzassg megjts
sszefogs a Belvrosi templomrt
Karcsony - 2010.12.24-25.
- Psztorjtk
- Szentbeszd - Laci atya
- jfli mise
- Szentbeszd - Csaba atya
Laci atya prdikcija (2010.12.19.)
dventi lelkigyakorlat - 2010.12.10-12.
- Advent a vrakozs idoszaka
- Advent a tallkozs ideje
- Advent a megtrs ideje
- Bacsmai Laci atya ksznete
Laci atya prdikcija (2010.12.12.)
Misztrium jtk Szent Miklsrl (2010.12.05)
Csaba atya prdikcija (2010.12.05.)
Csaba atya prdikcija (2010.11.28.)
Laci atya prdikcija (2010.11.21.)
Csaba atya prdikcija (2010.11.14.)
Laci atya prdikcija (2010.11.07.)
Csaba atya prdikcija (2010.Mindenszentek)
Csaba atya prdikcija (2010.10.31.)
Br Lszl pspk prdikcija (2010.10.24.)
Br Lszl pspk szletsnapi kszntse (2010.10.24.)
Szekszrd vrosi kpviselo testlet megldsa - 2010.10.17
- Laci atya prdikcija
- Ima Haznkrt
- Balzsi Zoltn imja
- Sefcsik Zoltn imja
- Bacsmai Lszl imja
- A kpviselo testlet megldsa
- Befejezsl egy dal
Csaba atya prdikcija (2010.10.10.)
Csaba atya prdikcija (2010.10.03.)
Egyhzmegyei Nap - 2010.10.02. Hajs-Kalocsa
- Bevezeto - Mayer Mihly pspk (Hajs)
- Szentbeszd - Mayer Mihly pspk (Hajs)
- nek - Angyaloknak kirlynja (Hajs)
- nek - Boldogaszzony anynk (Hajs)
- nek - Boldogaszzony anynk (Kalocsa)
- Lenyfalusi Vilmos orgonl (Kalocsa)
Csaba atya prdikcija (2010.09.26.)
Laci atya prdikcija (2010.09.19.)
Laci atya prdikcija (2010.09.12.)
Remete bcs - 2010.09.04-05.
- Krisztin atya szombat esti prdikcija
- Szombat esti mise
- Br Lszl pspk vasrnapi prdikcija
- Vasrnapi nagymise
Csaba atya prdikcija (2010.08.29)
Csaba atya prdikcija (2010.08.22)
Csaba atya prdikcija (2010.08.15)
Csaba atya prdikcija (2010.08.08.)
Bjte Csaba Btaszken (2010.08.01)
Laci atya prdikcija (2010.08.01.)
Laci atya prdikcija (2010.07.25.)
Br Lszl pspk atya prdikcija (2010.07.17.)
Csaba atya prdikcija (2010.07.11.)
Csaba atya prdikcija (2010.07.04.)
Laci atya prdikcija (2010.06.27.)
Krhz Kpolna - 2010.06.25.
- Bevezeto, Laci atya
- Farkas Bla atya imja
- A Kpolna megldsa, Mayer Mihly pspk
- Szentbeszd, Mayer Mihly pspk
- Ksznt, Horvth Istvn
- Szt. Cecilia Krus
- Ksznt, Dr. Pusks Imre
- Mondschein Krus
- Ksznt, Balzsi Zoltn
- Ksznt, Br Lszl
- Laci atya harangozik
Tanvzr hlaad mise, 2010.06.20.
- Laci atya prdikcija
- Tanvzr
Csaba atya prdikcija (2010.06.13.)
Laci atya prdikcija (2010.06.06.)
Brmlkozs, 2010.05.30.
- Mayer pspk r prdikcija
- Brmlkozk megldsa
Csksomlyi zarndoklat, 2010.05.20-24.
- Szllj dalunk szllj - Komjthy Attila
- Harangsz, Gyimeskzplok
- Lovak patja
- Zarndok csengettyuk
- Harnagsz, Gyimesfelslok I.
- Harnagsz, Gyimesfelslok II.
- Zarndokok neke
- Harangsz, Cskszpvz
- Harangsz, Cskszentmikls
- Harangsz, Cskplfalva
- Bjte Csaba atya szentbeszde
- Szkely himnusz szakad esben
- Harangsz, Csksomlyi kegytemplom
- Harangsz, Hidegsg
Nmeth Antal prdikcija (2010.05.23. Hidegsg)
Csaba atya prdikcija (2010.05.02.)
Elsldozs, 2010.05.09
- Szentbeszd, Laci atya
- Elsldozk igrete
- Elsldozk knyrgse
Laci atya prdikcija (2010.05.02.)
Laci atya prdikcija (2010.04.25.)
Mria Rdi 2010.04.14
- Schubert hazaspar s Laci atya
Laci atya prdikcija (2010.04.18.)
Hsvt 2-ik varrnapja, Szekszrd 2010.04.11
- Szentbeszd, Laci atya
- Boldogasszony Anynk
- Rendszervlt harangok
Zarndoklat, Mriagyd 2010.04.10
- Ksznts, Mayer pspk atya (Mria Rdi)
- Szentbeszd, Mayer pspk atya (Mria Rdi)
Viglia, Szekszrd 2010.04.03
- Szentbeszd, Laci atya
- Keresztsg megjtsa
- Zrnek - Dicsosg...
- telszentels
Nagypntek, Szekszrd 2010.04.02
- Passinek
- A keresztfhoz megyek..
- 22-ik Zsoltr
Nagycstrtk, Szekszrd 2010.04.01
- A harangok Rmba mentek
- Laci atya prdikcija
- Sanctus
- Agnus Dei
Passi nek (2010.03.28)
Laci atya prdikcija (2010.03.21.)
Laci atya s Krisztin atya prdikcija (2010.03.14.)
Nagybjti lelkigyakorlat, Krtsi Krisztin atya, Szekszrd 2010.03.12-14
- 3.nap: A megbocstsrl
- 2.nap: Az irgalomrl
- 1.nap: A bunbnatrl
Csaba atya prdikcija (2010.03.07.)
Csaba atya prdikcija (2010.02.28.)
Csaba atya prdikcija (2010.02.21.)
Laci atya prdikcija (2010.02.14.)
Csaba atya prdikcija (2010.02.07.)
Csaba atya prdikcija (2010.01.31.)
Laci atya prdikcija (2010.01.24.)
kumenikus mise (2010.01.18)
Laci atya prdikcija (2010.01.17.)
Csaba atya prdikcija (2010.01.10.)
Csaba atya prdikcija (2010.01.03.)
Laci atya jvi prdikcija (2010.01.01)
vvgi hlaads, 2009.12.31.
- Hlaima
- Laci atya beveztoje
Szent Csald vasrnapja, 2009.12.27.
- Jubilns hzasprok megldsa
- Br Lszl pspk prdikcija
Karcsony, Szekszrd 2009.12.24-25.
- Csaba atya prdikcija (2009.12.25)
- Laci atya prdikcija - 2009.12.25. jfli mise
- jfli mise (2009.12.25)
- Psztorjtk (2009.12.24.)
Bacsmai atya prdikcija (2009.12.20)
Bacsmai atya prdikcija (2009.12.13)
Triduum, Dr. Szkely Jnos Pspk beszdei, Szekszrd 2009.12.11-13
- 3.nap: A szeretet gyertyja
- 2.nap: A remny gyertyja
- 1.nap: A hit gyertyja
- A gyermeknevelsrl
Bacsmai atya prdikcija (2009.12.06.)
Bacsmai atya prdikcija (2009.11.29.)
Csaba atya prdikcija (2009.11.22.)
Csaba atya prdikcija (2009.11.15.)
Nmet nyelvu szentmise - Szt. Mrton nap, 2009.11.11.
- Mayer Mihly pspk bevezetoje (nmetl)
- Mayer Mihly prdikcija (nmet/magyar)
Bacsmai atya prdikcija (2009.11.01.)
Csaba atya prdikcija (2009.11.01.)
Csaba atya prdikcija (2009.10.25.)
Bacsmai atya prdikcija (2009.10.18.)
Medjugorje nap, Szekszrd 2009.10.10.
- Megnyit - Bacsmai atya s Komjthy Attila
- Tansgttel - Guld Istvn s Nomi
- Tansgttel - Simon Bla
- Tansgttel - Dr.Simon Lszl s Bea
- Tansgttel - Dr.Takcs Pter
- Tansgttel - Csausity Sztyepan
- Tansgttel - Korom Kata
- Tansgttel - Vcsey Annamria
- Tansgttel - Czirki Lszln
- Szentmise - Bbel Balzs homlija
- 1.k: A rzsafzr imdsg, Petk Tams
- 2.k: A gyns, Szab Oszkr
- 3.k: A szentldozs, Szp Attila
- 4.k: A bjt, Morvai Pio
- 5.k: A Szentrs, Kirly Jzsef
Remete bcs 2009.09.05-06.
- Csigi Pter Prdikcija (szombat)
- Br Pspk Prdikcija (vasrnap)
- A vasrnapi szentmise teljes hangfelvtele
Feltmadsi menet 2009.04.17.
- Szkely himnusz (1,2 MB)
Nagycstrtk 2009.04.09.
- Prdikci - Bacsmai L. (4,4 MB)
Medjugorjei regionlis nap Pcs 2009.02.07.
- Megnyit
- Medjugorje bemutatsa - Bacsmai Atya
- Evanglium - Kirsch Jnos
- Homlia - Nmeth Antal
jfli mise 2008.12.24-25.
-A mise teljes hanganyaga (7,2 MB)
- Ravasz Csaba atya szentbeszde (4,3 MB)
Remete bcs 2008.09.06-07.
- Mayer pspk dvzl beszde (szombat)
- Mayer pspk prdikcija
- Br pspk dvzl beszde (vasrnap)
- Br pspk prdikcija
- Bacsmai atya ksznete
Katolikus Iskola vnyit 2008.09.01
- Pspki lds
- Mayer pspk beszde
- Horvth Istvn beszde
- Elssk msora
- Bertn Hargitai Margarta, igazgat